Çekilişe Az kaldı Acele edin!

14/03/2019 595. Hafta Süper Loto Tahmini %100

595. hafta Süper Loto bültenimizi yazmaya devam edebiliriz. 594. hafta tahmin ve sonuç değerlendirme kısımlarını inceleyebilirsiniz.

595. hafta Tahmin tablosu SenSeç (SS) dizini oluşturma

Tablonun kullanımı ile ilgili anablogda yazı yazılmıştır.
Mobil cihaz ve masa üstünde yukarıdaki tabloda bir hücreye tıkladıktan sonra F9 tuşuna basmanız durumunda yeni dizin oluşturulur.
Sol üst sarı dolgu olan satırın altında bulunan satırlarda kullanacağınız satırda kırmızı renkte hücre olmaması gerekir. Kırmızı dolgular bitene kadar F9 tuşuna basın ve oluşan dizini kontrol edin.
Dosyanın kullanımı basittir ilerleyen zamanlarda daha farklı özellikler eklenecektir.

***

SenSeç programlarını çekilişler yapıldıktan sonra bültenlere ekliyoruz. Oradan çekilişler yapıldıktan sonra oluşturulan dizinlerin çıkıp çıkmamasının testlerini yapabilirsiniz.
bültenlerimizde tahmin tablolarından sonuçlara göre çıkma şekillerinden bahsediyoruz. Yine izleyenlerimiz sonuç değerlendirme tablolarını inceleyerek deneyim kazanabilirler. SenSeç programının oluşturduğu dizinlerin yerlerini tahmin tablosu üzerinden görüp çıkıp çıkmayacağına karar verebilirler.

Geçtiğimiz hafta bültenimizde sayı seçme yöntemlerinden bahsetmiştik. Tahmin tablosundaki veriler ışığında sizde kendi yöntemlerinizi geliştirebilirsiniz. Düzenler kurabilir, tablonun durumuna göre kullanabilirsiniz.

595. hafta için Süper Loto tahmin tablomuzu yayınlayarak sayıların durumlarını inceleyeceğiz.


14/03/2019 596. HAFTA SÜPER LOTO TAHMİNİ
596 hafta süper loto tahmin değerlendirme tablosuTahmin değerlendirmesi:

Tahmin tablosundan çıkan sayıların durum ve konumlarını inceleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta çıkan sayıların grup düzeni kolay bir grup düzeni olmuştur. Bu nedenle büyük ikramiye dağılmıştır diyebiliriz. Sayıların düzenlerini geçtiğimiz haftanın OneDrive dosyasından inceleyebilirsiniz.

Makineye oynatılan kuponların yöntemi SenSeç programımızda kullanılmaktadır. Üretilen sayıların tahmin tablosundan yerlerini görebilir, uygun görürseniz oluşturulan dizinler ile kolonlarınızı oluşturabilirsiniz. Sınırsız adette kolon oluşturabilir, katılımcı olabilirsiniz.

Sayıların hangi değerleri içeren gruptan çıkacağı üzerine varsayım kurarak üretilen dizinleri kullanıp kullanmamaya karar verebilirsiniz. Kullanımları anablogdaki yazımızda anlatmıştık.


595. hafta Süper Loto OneDrive penceresi:

Sitemizdeki OneDrive uygulamasından tam olarak yararlanabilmeniz için OneDrive üyeliğinizin olması gerekir. Bu üyeliği bu bağlantıdan edinebilir, dosyalarınızı bu hesaptan takip edebilirsiniz.

Hesapla birlikte gelen 5 GB kotanın yanında yukarıdaki bağlantıdan bizim referansımızla 500 MB sürekli ek kota kazanmış olursunuz.

Dosya indirme linki yukarıdaki tabloda sağ alttan 4. düğmedir.
Dosyaya online erişim için;
595. HAFTA OneDrive Tablosundaki sağ alttan 1. düğmeyi tarayıcınızdan açmak için kullanabilirsiniz.

Excel dosyası tarayıcıdan açıldığında sayfa otomatik güncellenir eğer güncellenmez ise F9 tuşu ile sayfayı güncelleyebilirsiniz. Bu şekilde bir sorunla karşılaşmanız durumunda mail ile bilgilendirirseniz sorunu çözebiliriz. Çoğu zaman otomatik ayarlanmaktadır. Dikkatten kaçtığı zamanlar olabilmektedir.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.


14/03/2019 595. HAFTA SÜPER LOTO TAHMİNİ SONUÇLARI DEĞERLENDİRMESİ:

595. haftada Süper Loto büyük ikramiyesi 1.devir etmiştir.

Bir gruptan 3 sayı çıkması düzeni tahmin edilmesi zor bir düzen yapacaktır fakat OneDrive dosyasında verdiğimiz 4 tabloda bulunan üst sıralardaki 3 derece değerini içeren grup düzenlerini kullanarak bu zorluğu aşmak mümkündür.
Bir grup düzeni seçtiniz ve tahmin tablosundaki uygunluğuna bakmanız gerekir.
Bunun için öncelikle hangi gruptan 3 adet sayı çıkacağına karar vermeniz gerekecektir. Bu kararı verdikten sonra 4 tablodan öncelikle 1. tablodan başlayarak istediğiniz gruptan 3 adet sayı çıkacağını gösteren üst sıralardaki grup düzenini bulmanız gerekir. O grup düzeni sayı seçmeniz veya seçmemeniz gereken grupları ve kaç tane seçmeniz gerektiğini gösterecektir.
Bu yoldan giderek bir de buna bağlı olarak derece düzeni seçmeniz durumunda dizinleriniz kendiliğinden oluşacaktır. İşte bu dizin oluşturma işlemini SenSeç programını hayata getirmezden önce el ile yapıyorduk. SenSeç programından sonra programın oluşturduğu kolonların bizim seçtiğimiz düzene uyum sağlayıp sağlamadığını kontrol etme işini yapıyoruz.

Oluşturulan dizinlerden birlikte çıkacağını düşünmediğiniz sayılar olursa değiştirebilirsiniz. İstediğiniz düzene uyumlu sayılar ile değiştirebilirsiniz.

Kullanım şekillerini sitelerimizde anlatıyoruz. Kullanılan araçlar ortadadır. Biz örnekler anlatıyoruz. İster bu örnekleri kullanırsınız, isterseniz kendi görüş, bakış açınıza göre kullanımlar geliştirebilirsiniz.
Bu kullanımları izleyenlerin kendisine bırakırız.
Bizim yazmamız gerekipte yazamadığımı bir çok ayrıntı bilgiler vardır. Siteleri çok kalabalıklaştırmamak adına çok ayrıntılı konulara girmiyoruz. Yazdığımız yazılar yaptığımız işin özeti mahiyetindedir.

595. hafta sonuç değerlendirme tablosundan çıkan sayıların durum ve konumlarını inceleyebiliriz.


14/03/2019 595. HAFTA SÜPER LOTO TAHMİNİ SONUÇLARI DEĞERLENDİRMESİ:
595 hafta süper loto sonuçları değerlendirme tablosu


Sonuç değerlendirmesi:

Çıkan sayıların durum ve konumlarısonuç değerlendirme tablosundan izleyebilirsiniz.

Çıkan sayıların düzenlerini OneDrive dosyasından takip edebilirsiniz.

Çıkan sayıların grup düzeni çıkma ihtimali az olan grup düzenleri tablosundan 52. sıradaki düzen çıkmıştır.
Çıkan sayıların grup düzeni zor olmasına rağmen derece değerleri kolay yerden çıkmıştır diyebiliriz. Düzenler açısından hangi sıralardan çıktıklarını OneDrive dosyasından inceleyebilirsiniz.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yaparken:
1.) Yorumlar denetimden geçmeden yayımlanır. Yapılan yorumun sorumluluğu, yorumu yapanı bağlar.
2.) 3. bir kişiye hakaret olmadığı sürece yorumlar kesinlikle silinmez. İsterse yorumu yazan silebilir.
3.) Kuralları aşmadığı sürece site linki paylaşımı yapılabilir.
4.) Konu dışındaki sorularınızı sayisaloyunlar[at]gmail.com adresinden yazabilirsiniz.
5.) İzleyenler istediğini istediği şekilde yazabilir. İstediğiniz yerden başlayabilirsiniz.
6.) Aşağıdaki OneDrive tablosundan kelimelerinizi biçimlendirebilirsiniz.
7.) Bloglardaki Toplam yazı sayısını öğrenmek için tıklayınız.
8.) Mobilden takip eden izleyenlerimiz Fihrist-blog konuları tablosunu bu bağlantıdan görebilir.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

İzleyici Yorumları