MENÜ

DUYURU

Sitemizi kullanarak kazanan izleyenlerimiz kupon resimlerini göndermesi durumunda blogumuzda yayınlanacaktır. İlerde çıkacak yayınlardan haberdar olmak isterseniz sayfanın başında yer alan bölümden abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ikramiye kazanmamız durumunda izleyenlerimize dağıtacağız.

Abone olun (Onay gerekir.)

Sayısal Oyunlar Sitelerimizde Özel Arama

Translate

11 Mart 2016 Cuma

17/03/2016 439.HAFTA SÜPER LOTO TAHMİNİ %100

439.haftada süper loto bülten tahminlerimizi yayımlayarak başlayabiliriz.
Seçimlerinizi tablomuza göre yapabilirsiniz.

17/03/2016 439.HAFTA SÜPER LOTO TAHMİNİ
439 hafta süper loto tahmin değerlendirme tablosu

Tahmin değerlendirmesi:

Tablomuzdan size tavsiye edeceğimiz sisteme göre sayılarınızı seçerek doğru sayıları yakalama imkanınız daha da artacaktır.
Daha önceki haftalarda ve diğer oyunlarımızda olduğu gibi tablomuz üzerinden nasıl bir düzen ile geleceğine yönelik değerlendirmelerimizi yapacağız.

Bu hafta çıkması muhtemel gruplarımızı vereceğiz. Geçen haftada önerdiğimiz gibi bu hafta değişen sayıları tablomuzdan görebilirsiniz. seçtiğiniz şablona göre veya değişen koşullarda oluşturduğunuz şablon üzerinden sayılarınızı seçmeniz durumunda kazanabilirsiniz.


Önem sırası tanımı:

Grup düzenlerinin birbirine nazaran çıkma öncelikleri vardır. Bu öncelikleri belirlemek için sıra numarası veriyoruz. Normal sıraya dizilen grup düzenleri kendi arasında çıkma önceliği taşımaktadır.
Önem sırasını şu şekilde açıklayabiliriz.
Yayımladığımız bültenlere hafta boyunca 1000 kişi baktı ve bu kişilerden hiçbirisi kolon düzenlemedi. O hafta ilk sıralarda yer alan grup düzenlerinden çıkacaktır.
Ön sıralardaki grup düzenleri izleyenlerimiz tarafından ağırlıklı kullanılmaya başlandığında çıkacak grup düzenleri daha aşağılara inecektir.
Yine bunu da bir örnek ile açıklayacak olursak;
1000 tane izleyenimizi ilk 10 grup düzenine 1000'er tane kolon düzenlemiş olsun.
Bu grup düzenlerine büyük ikramiye bu nedenle vurmayacaktır. Çıkacak grup düzenleri ilk 10 gruptan sonraki gruplardan olacaktır. Grup düzenleri seçimlerinizi yaparken bu ölçüyü dikkate almanız gerekir. Bunu düşünmeden düzenlediğiniz kolonlar size kaybettirecektir.
Önem sırası tanımı ayrı bir blog konusu yapılacak ve anasayfamızda yer verilecektir. Burada kısaca anlatmaya çalıştık. Daha ayrıntılı değineceğiz.

1-ŞANSLI SAYILAR:

3 11 36 40 41 42 sayıları 439. haftada çıkmasını tahmin ettiğimiz sayılardır. Bu hafta bu sayılara biraz daha dikkatli yaklaşmanızı rica ederiz. Yapacağımız yeni bir analiz ile bu sayılarında gelme ihtimallerini araştıracağız. Bu sayılardan 439. haftada hiç çıkmaz. 1 adet belki çıkabilir. Bu sayıları baştan eleyebilirsiniz. 
*Bunun dışında tablomuzdan da çıkabilecek sayılardan seçerek sayılarınızı oluşturabilirsiniz.
ŞANSLI SAYILAR TABLOSU
Seçimlerinizde yukarıdaki sayılardan mutlaka bulundurmanızı tavsiye ederiz.

2-GRUP TAHMİNİ:

Bu hafta şans oyunları içinde en zor olan süper loto 6/54 için iddialı çalışmamızı yapacağız. Bundan sonrada bu şekilde devam edecektir. Aşağıdaki verdiğimiz grup tablolarından çıkma ihtimali %100'dür. Daha önce belirttiğimiz gibi tablolarımızın bir kopyasını alıp çekilişten sonra iddia ettiğimiz gibi olduğunu göreceksiniz. Yine daha önce belirttiğimiz gibi tablolarda ve anlatımlarda herhangi bir manipülasyon yapılmayacaktır. Yani önceki verdiğimiz tabloları veya bilgileri çekilişten sonra değiştirmeme taahhüdün de bulunuyoruz.
%100 bilemeyebiliriz, bilemediğimiz takdirde neden bilemediğimiz daha önce olduğu gibi farklı çalışmalara yönlendirecek açıkları kapatmamızı sağlayacaktır.
Bu blogu yazmamızın bir nedeni ise izleyenler ile etkileşim içinde olarak gelişimi sağlamaktır. Daha kesin tahminlere ulaşabilmek için bu şekilde bir yol haritası seçmiş bulunuyoruz.
Geri dönüş yapan izleyenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.

110130 (Şeklinde yazan düzen) gruplardan gelmesi beklenen muhtemel sayı adetleridir. 55. sırada bulunmaktadır. Aşağıdaki tablomuzda çıkan sayıların bu gruplardan çıkmasını beklemekteyiz.
Tablomuz önem sırasına göre düzenlenmiştir. En çıkabilecek grup 1. sıradan başlamaktadır.
Süper lotoda gruptan tavsiyemiz gruplardan sayıları en küçük olan grupları tercih ediniz. Sayıları büyük olan satırların çıkma ihtimali daha azdır. Dikkat ederseniz Tablonun sonuna doğru sayılar büyümektedir. Listemizde önem sırası önceliklidir. gruplarınızı seçerken 1. sıradan başlamalısınız.
Örneğin az kolon yapacaksınız. 1-5-10-15. gibi veya beğendiğiniz düzenleri seçip seçtiğiniz gruplara göre sayılarınızı tablomuzdan belirleyebilirsiniz. sadece 1. düzeni seçerek çok miktarda kolon düzenlemek isterseniz de yine sizin tercihinize kalmıştır. Yine burada aşağıdaki sayıların ne anlama geldiğini her hafta tek tek anlatmayacağız. ilgili açıklamaları oyun açıklamasında ilk blogumuzda bulabilirsiniz.
1-
GRUP TABLOSU
Varsayalım ki; bunlardan hiçbiri çıkmadı. Bunların çıkmaması durumunda çıkması muhtemel grupları da aşağıda bulabilirsiniz. 2 gruptan oluşmaktadır her tablo kendi arasında önem sırasına göre dikkate alınız.
2-
GRUP TABLOSU
Buradan bizi %100 sonuca ulaştıracak tablomuzu yayınladıktan sonra kesin grubu yakalamaya çalışacağız. Varsayalım ki üst iki tablomuzdan çıkmadı ki iki tablodan çıkmaması imkansız gibidir. %20 gibi bir çıkmama ihtimali vardır. Çıkmaması durumunda ise aşağıdaki tablomuzdan mutlaka çıkacaktır. bu tablolarında kendisi arasında önem sırası vardır.
İlk tablo 1. ikinci tablo 2. üçüncü tablo yani aşağıdaki tablo ise 3. tablodur. 3. Tablodan çıkma ihtimali ise düşüktür ama çıkabilir.
3-
GRUP TABLOSU
Bu tablomuzda grupların önem derecesi kendisi arasında yoktur. Daha önce belirttiğimiz gibi sayısı küçük olan sayıları kullanınız. Sayısı büyük olanların çıkma ihtimali daha düşüktür.
Çıkan sayıların bu üç tabloda olma ihtimali %100'dür.
Yine çekilişin yapıldığı gün veya ertesi gün değerlendirmemizi yapacağız.

3-DERECE TAHMİNİ:

En üstte bulunan tablomuzu kullanarak daha önce belirttiğimiz gibi kurduğunuz varsayım üzerinden sayılarınızı bizim tavsiyelerimiz çerçevesinde seçmektir.
1-Grup belirleyiniz.
2-Derece belirleyiniz.
3-Asal-asal olmama durumunu belirleyiniz.
4-Tek-çift olma durumunuz belirleyiniz.
Bunların dışında kullandığımız parametreler de vardır. Bunları da ilerleyen zamanlarda izleyenlerimizin talepleri çerçevesinde yayına vereceğiz.
4 aşamada varsayımlarınız ile doğru sayılara ulaşmaya çalışacaksınız.
Bu aşamaları kullanırken, yine tavsiye ettiğimiz veya etmediğimiz sayıları da kullanarak sonuca ulaşabilirsiniz.
*Bu haftadan itibaren her hafta önemli derece düzenlerini vereceğiz. Geçtiğimiz bültenlerden farklı olarak yeni bir sistemi de ekleyeceğiz. Derece düzenleri izleyenlerimizin dikkatini çekmiş verim alabildiklerini bildirmekteler.
*Buna benzer bir çok uygulamayı ilerleyen zamanlarda yayına hazırlayacağız.
SÜPER LOTO SABİT DERECE TAHMİN TABLOSU

Bu tablomuzda 439.hafta mutlaka çıkabilecek dereceler bulunmaktadır.
Örneğin derecesi 8 olan sayıya kadar verilmiştir. 439. hafta tablomuzda derecesi 8 olan sayı yok ise o satırdaki derece düzenin seçmeyiniz. Silebilirdik yinede bulunsun.
Bu tabloyu kullanma şekli yine aynıdır.
Önemi sırasını dikkate alarak seçiniz. Önem sırasını dikkate almayın şeklinde belirttiğimizde önem sırasını dikkate almayınız. Belirtmesek bile önem sırasını dikkate alarak kullanınız.
Bu tablomuz şekil olarak farklı olduğu için yine de kullanımını anlatalım. Seçeceğiniz 6 sayıdan örneğin; 1. sıradan bakacak olursak,
Derecesi 0 olan sayıdan 2 adet
Derecesi 1 olan sayıdan 3 adet
Derecesi 2 olan sayıdan 1 adet seçerek 6'ya tamamlamak şeklinde kullanınız.

Başka bir düzen tahmini olarak;
DERECE   0 1 2
SEÇİM      3 2 1
                  2 3 1
                  1 3 2
                  2 2 2
Şeklinde yapabilirsiniz.

Yukarıdaki tablomuzdan da derece seçimlerinizi yapabilirsiniz.
Öncelik sırası bulunmamaktadır.4-ASAL-KOMPOZİT SAYI TAHMİNİ:

Önem sırasına göre verecek olursak,
ASAL TABLOSU
Düzenlerinden birini seçerek seçimlerinizi yapabilirsiniz.


5-TEK-ÇİFT OLMA TAHMİNİ:

TEK-ÇİFT TABLOSU
Düzenlerinden birini seçerek varsayımlarınızı oluşturabilirsiniz.

Yaptığımız tahminler doğrultusunda çekiliş yapıldıktan sonra değerlendirmeler yapılacaktır.

İyi çalışmalar.

17/03/2016 439.HAFTA TAHMİNİ DEĞERLENDİRMESİ:

%100 Doğru düzeni yakalama iddiası ile yola çıkmıştık geçen hafta.
İddiamızda %100'ü yakalamış bulunuyoruz. Grup olarak sayılarımız 101310 düzenine göre çıkmıştır. 439. haftada bilen çıkmayınca 4. devir olarak bir sonraki haftaya devretmiştir.
Öncelikle tablomuzda çıkan sayıların işaretlenmiş şekilini yayınlayalım.
Daha sonra diğer tespitlerimize bakalım.
439. HAFTA DEĞERLENDİRME TABLOSU

Çıkan sayılar 5-25-30-32-36-40 sayılarıdır. Tablomuzda işaretli verilmiştir özelliklerini sizde inceleyebilirsiniz.
Şanslı sayılardan 2 adet 36-40 sayılarını yakalamış bulunuyoruz.

*Gruplarını verdiğimiz ilk iki tabloyu da 6'yı yakalamak için es geçmiştir. Diğer şekillerde elbetteki yakaladığı vardır. Nihai hedefimiz 6'yı yakalamak olduğu için diğer durumları değerlendirmeye almayacağız. İsterseniz siz bakabilirsiniz.
Bu tablomuzda sağ tarafta sayılar bulunmaktadır. Bu sayılar ise daha önce anlattığımız gibi derecelerinin toplamını vermektedir. Bu parametre de karar almanızda size yardımcı olacaktır.
Diyebilirsiniz ki;
derece toplamı 10 olan sayıdan  3 adet sayı seçeceğim.
                           8 olan sayıdan  1 adet sayı seçeceğim.
                          14 olandan        1 adet sayı seçeceğim.
                           17 olandan       1 adet sayı seçeceğim.
Şeklinde bir varsayım oluşturarak açıklama sayfamızda anlattığımız dosyamızı bizden talep edebilirsiniz. bu düzenle zaten seçtiğiniz sayılardan en fazla 3-5 kolon çıkacaktır onlarda da farklı kolonlar düzenlenmiş olarak gelecektir ki yakalama ihtimaliniz çok yüksek olacaktır.
Çok geniş bir olasılıklar çemberini en dar alana çekmiş bulunuyoruz.


3-DERECE TAHMİNİ:

Tablomuzda 5. sırada bulunan 321 düzeni ile doğru dereceyi yakalamış bulunuyoruz.
Yani;
Derecesi 0 olan 3 tane sayı,
Derecesi 1 olan 2 tane sayı,
Derecesi 2 olan 1 tane sayı,
çıkmıştır.
Doğru dereceyi burada yakalamış bulunuyoruz.
Bu tahminlerimizi zamanla en fazla 5 adet olacak şekilde daha kesin bir şekilde ayarlamaya çalışacağız. Şimdilik sistemini anlamanız açısından bu kadar fazla verilmektedir. Yine de siz seçerken önem sırasına göre olan tablomuzdan 10. sıradan fazla olanları tercih etmemenizde fayda vardır ama daha fazla olanlardan da çıkabiliyor.

Tablomuzun dışında birde derece tahminini el ile yazarak yapmıştık. Burada da ilk olan derece yani 321 derecesi doğru olarak vermiş bulunuyoruz.

Derece seçiminde verdiğimiz en son tablomuzda tesadüfen imleç doğru düzenin üzerine gelmiş ve kaydını almışız. Bu oyunlarda böyle tesadüfler olabilmektedir. Belki gözünüze çarpabilir, biz sonuçları önceden bilmiyoruz veya tablomuzda ilk verdiğimiz halden sonra hiç değişiklik yapmadık.


4-ASAL-KOMPOZİT SAYI DURUMU:

1.Sırada verdiğimiz 1-5 düzeni doğru olarak bilmiş bulunmaktayız. 
Burada da tespitimizi doğru yapmış bulunuyoruz.


5-TEK-ÇİFT OLMA DURUMU DEĞERLENDİRMESİ:

1. Sırada bulunan 2-4 düzenimizi doğru olarak bilmiş bulunmaktayız.


Sonuç değerlendirmesi:

Verdiğimiz düzenleri doğru bir şekilde yan yana getirmeniz durumunda size %100 çıkmış demektir.
 Bu verdiğimiz verileri çok geniş bir alan gibi görebilirsiniz.
Genel açıklamamızda göreceğiniz size göndereceğimiz excel dosyasını kullanarak bu verileri kendi varsayımlarınız doğrultusunda seçerek daha da daraltma imkanına kavuşacaksınız.
Bu sayede elinizde parametrelerinize uygun sayılar olacaktır.
Son aşama burasıdır. Bundan sonra kolonlarınızı oynamaya karar verebilirsiniz.
Bu sayılar kendi isteğiniz çerçevesinde tam bilimsel yöntemleri kullanarak benzersiz sayıları seçmiş olacaksınız.
Bakmak istediğiniz durumları yine bizim değinmediğimiz noktaları da tablolarımızdan inceleyebilir. Aklınıza takılan bir konuda sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Kullandığımız sistemin hiç birinde sayısal olarak hata bulunmamaktadır hepsi test edilmiştir.
Yani size seçim olarak 6 adet sayı verilmişse sayıların toplamı her zaman 6 olacaktır.
Verdiğimiz verileni tamamı doğrudur. Kesinlik vardır. Sapma yoktur. Verilerin doğruluğundan emin olabilirsiniz.
Varsayımlarınızı oluşturup seçim yaptığınız takdirde varsayımız çerçevesinde sayılar çıkarsa ikramiye size çıkacaktır. En kötüsünden mutlak 4-5 numarayı doğru yakalayabileceksinizdir.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

Yorum yazmadan önce okuyun:

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Copyright ©201∞ Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.