MENÜ

Blog Düştüğünde Mail Gönder (Onay gerekir.)

Sayısal Oyunlar Sitelerimizde Özel Arama

Translate

1 Nisan 2016 Cuma

07/04/2016 442.HAFTA SÜPER LOTO TAHMİNİ %100

442. haftada süper loto bülten tahminlerimizi yayımlayarak başlayabiliriz. Seçimlerinizi tablomuza göre yapabilirsiniz. 442. haftanın çekilişi geçmesine rağmen tablolarımızı grup ve sıra düzeni eklenmiş şekilde vereceğiz.Bu hafta içinse bu şekilde görmüş olacaksınız. Önümüzdeki hafta ise 7 kez devir etmesinden sonraki çıkacak grup düzeni üzerinde çalışmalarımızı odaklayacağız. Devirden sonraki durum üzerine ve çıkması muhtemel grup düzenleri üzerine tahminlerimizi yapacağız.

442. HAFTA SÜPER LOTO TABLOSU
Geçen hafta devreden süper loto bu hafta 7. kez devretmiştir.
Süper lotoda bu hafta diğer oyunlarda olduğu gibi grup ve sıra düzeni olmadan bültenimizi hazırlayacağız.
Yine aynı şekilde olacak ama sadece grup ve sıra olmayacak onu da bir sonraki haftanın bülteninde yapacağız.
442. haftada devir etme durumunu ve çıkma ihtimali zayıf olan grup düzenleri üzerinde duracağız.


1-ŞANSLI SAYILAR:

8-17-18-49-50-53 sayılarından 1-2-3 adet çıkmasını beklemekteyiz bu sayılardan mutlaka bulundurunuz yada seçiminiz doğrultusunda seçeceğiniz sayılardan tamamen eleyebilirsiniz.


2-GRUP TAHMİNİ:


131010
012030
211020
112110
121011
002121
102201
011310
112110
211020
sayılar bu düzenine göre gelebilir. Buradan daha önce anlattığımız gibi soldan başlayarak her sayı bir grubu temsil eder, örneğin ilk satırdaki grup düzenini inceleyelim.
1. gruptan 1 adet sayı,
2.gruptan 3 adet sayı,
3.gruptan 1 adet sayı,
4. gruptan 0 adet sayı,
4 .gruptan 1 adet sayı olacak şekilde sayılarınızı seçmeniz gerekir.
Bu düzen bir varsayımdır.
Buradan seçeceğiniz sayıların durumunu kendiniz belirleyerek sayının özelliklerine göre seçimlerinizi yapabilirsiniz.

ÇIKMA İHTİMALİ AZ OLAN GRUPLAR:

Diğer oyunlarımızın bültenlerinde verdiğimiz gibi bu haftada çıkma ihtimali az olan fakat çıkabilecek grup düzenlerini vereceğiz. Bu grup düzenleri çoğunlukla devreden haftalarda çıkmaktadır.
1'den fazla hafta devreden olması durumunda bu tablodaki sayıları küçük olan grup düzenlerini tercih ederek kolonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu grup düzenleri aşağıda tablomuzda yer almaktadır.
sabit grup düzeni
Bu tablodan kendinize adres belirleyerek bir grup düzenini seçebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

07/04/2016 442.HAFTA TAHMİNİ DEĞERLENDİRMESİ:

442. haftada kısa bir değerlendirmeden sonra çıkan sayıları tablomuzda işaretli olarak verdikten sonra analizlerimize devam edeceğiz.
442.haftada grup düzeni 104100 şeklinde gelmiştir. Bu grup düzeni çıkma ihtimali az olan grup düzeni arasından çıkmıştır.
5. satır 4. sütuna denk gelen kısımda görebilirsiniz.
Diğer oyunlarımızda ve önceki bültenlerimizde bahsettiğimiz gibi bu grup düzenleri devir eden haftaların sonrasında çıkma ihtimali olan düzenlerdir.
Tavsiyemiz ise bunlar arasından sayıları küçük olanları tercih etmenizdir.
Örneğin 3'den büyük olan sayıları tercih etmeniz risklidir. Fakat 442. haftaya baktığınızda 104100 düzeneni ile geldiği için riski yüksek bir haftadan gelmiştir. 1--2-3 sayılarını barındıran grup düzenlerinden seçiminizi yapınız.

Çıkma ihtimali az olan grup düzenlerini vermemizdeki amaç eğer çıkan sayılar çıkma ihtimali az olan gruplardan çıkmış ise sizinde düzeninizi buna göre seçmemeniz durumunda 6-5-4 sayı bilmenize imkan yoktur.
Süper loto da kazanmanın zorluğu da buradadır.
Haftanın devir etmesi durumunda mutlaka çıkma ihtimali az olan gruplardan çıkabileceğini aklımızdan çıkarmamamız gerekir. Yine tekrar etmekte fayda vardır ki Sayıları 1-2-3 olan düzenlerden seçmelisiniz.

Daha önceki bültenlerimizde belirttiğimiz gibi çok kolon oynamadan şans oyunlarında doğru sayıları yakalamanın en basit yöntemi budur.
442. HAFTA SÜPER LOTO DEĞERLENDİRME TABLOSU

ÇIKAN SAYILARIN GRUP VE SIRA DÜZENLERİ:

104100 1.GRUP-5*3.GRUP-6*3.GRUP-5*3.GRUP-10*3.GRUP-4*4.GRUP-2
Tablomuzdan çıkan sayıların grup ve sıra düzenlerinin nokta atışı olarak tek kolonda bu şekilde geldiğini görebilirsiniz.
Diğer oyunlarımızda olduğu gibi bu oyunda da bu şekilde grup düzenine bağlı olarak tek kolon düzenleyebilirsiniz.


1-ŞANSLI SAYILAR:

Haftanın tahmininde verdiğimiz sayılardan hiçbirisi 442. haftada çıkmamıştır. Bunların tamamını eleyerek de seçimlerinizi yapabileceğiniz yazmıştık.


2-GRUP TAHMİNİ:

Grup tahminlerimizde ise çıkan sayıların grup düzenleri çıkma ihtimali az olan grup düzeninden çıktığı için verdiğimiz grup düzenlerinden hiçbirisi çıkmamıştır.
Bizde %100 doğruluğu yakalamak açısından çıkabilecek ve çıkma ihtimali az olan grupları bir arada veriyoruz.
Burada kendi kendinize oluşturduğunuz varsayım önem taşımaktadır. Örneğin 442. haftadaki varsayımınız için hiç çıkmayan grup düzenlerinden birinden çıkacaktır dediniz ve 5. satır 4. sütuna denk gelen grup düzenini seçtiniz. Az kolon oynayarak 4-5-6 sayılarını yakalama ihtimaliniz çok yüksektir. Burada daha önce ifade ettiğimiz gibi olasılıklar çemberini en dar şeklini vermeye çalışıyoruz. Buradan sayıların diğer durumlarına göre bunu yukarıda verdik. Seçeceğiniz sayıları daha da daraltarak olasılıklar çemberinden daha az sayı ile büyük ikramiyeye yaklaşmanız mümkün olmaktadır.

Burada bizim yaptığımız iş sizin sistemin akış şeklini kavrayarak doğru seçimler yapmanızı sağlamaktır. Sayı vererek boş atıp dolu tutmuyoruz. Bilgiler tamamen bilimsel bilgiler çerçevesinde düzenlenmiştir. Bilgilerin hiçbirinde yanlışlık bulunmamakta ve kesin bilgilerdir.
Örneğin bir kolonda 6 sayı ile kolon düzenlemeniz gerekirken hiç bir tavsiye düzeninde size 5 sayı vererek eksik bilgi vermez. Bu gibi bilgilerde kesinlikle hata bulunmamaktadır.

442. haftada çıkan sayıların çıkma ihtimali az olan grup düzeninden geldiği için yine büyük ikramiye devretmiştir. Önümüzdeki haftanın bültenini ise birazdan düzenleyip yayına vereceğiz.

İyi çalışmalar.

Aynı kategorideki yazılarımız için tıklayınız: Devredenhaftalar07

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

Yorum yapmadan önce okuyun:

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sayfa yenileme kaldırılmıştır.
Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.