Süper Loto Tahmin değerlendirme Tablosu Açıklaması

Süper Loto oyunu ile ilgili terim ve kavramların açıklamalarını kavramlar başlığında bulabilirsiniz. Bu blogumuzda daha çok oyun ile ilgili açıklamalara yer vereceğiz. Süper Lotodan nasıl kazanılacağını tüm yönleriyle anlatmaya çalışacağız.

SÜPER LOTODA KAZANMA YÖNTEMLERİ 101:

Blogumuz haftalardır Sayısal Oyunlarda başarılı tahminler yapmaktadır. Bu tahminler çekilişler yapıldıktan sonra değerlendirilmekte, çıkan sayıların durumları incelenmektedir. İzleyenlerimiz yapılan değerlendirmeler sonucunda kendilerine göre çıkarımlarda bulunabilirler. Bu çalışmalar izleyenlerimizin ilerleyen haftalarda daha isabetli sayılar seçmeleri açısından da yardımcı olacaktır. Hiç Sayısal Oyunlar ile ilgisi olmayanlar bile blogumuzu takip etmektedir.

Süper Loto oynayan sayısının az olması nedeni ile devir sayısı yüksek olan bir oyundur. Benzersiz  kolon düzenleyebilen bir veya bir kaç kişinin bulunmaması nedeni ile haftalar sürekli devir etmektedir. Benzersiz kolon varsayımını bültenlerimizde ana sayfamızda bulunan bloglarımızda anlattık.
Süper Lotoda ise verdiğimiz grup düzenleri genellikle çıkmaktadır. Bunun yanında çıkma ihtimali az olan grup düzenleri tablomuz vardır ki bu tablolardan ise devir sayısının fazla olması durumunda çıkan bir grup düzenleri tablosudur. Bu düzenler arasında yeni bir sıralama yaptık değeri küçük olanlardan büyük olanlara doğru bir sıralama yaptık.
Bazı haftalarda şöyle bir tutum sergilemiştir. İlk verilen grup düzenlerinden çıkmamıştır.

Çıkma ihtimali az olan grup düzenlerinden ve bu grup düzenlerinden içerisinde 4 değerinin bulunduğu grup düzeninden çıkmıştır. Neredeyse bu grup düzeninden çıkma ihtimali, çıkma ihtimali az olan tablodan, %10-20 civarındadır. En zor yerlerden gelebilmekte ve hafta devir edebilmektedir. Bu düzeni seçmeniz durumunda size çıkmaması için bir neden bulunmamaktadır. Bu gibi bir sistem uygulamadan Sayısal Oyunlara para yatırmak parayı çöpe atmaktan farksızdır. Blogumuzda, izleyenlerimizde bu şekilde bir farkındalığının oluşması için,
oynuyorlar ise bir düzen içinde oynamalarını için,
oynamıyorlar ise de oynamayarak zaten anlamadıkları bir işe girmeyerek kazançlı çıktıklarını anlatmaya çalışıyoruz.
Bloglarımızda yaptığımız haftalık bültenlerde Süper Lotoya özel durumları açıklık getirmeye çalışıyoruz. İzleyenlerimizin artması ile ekleyeceğimiz yeni parametreler sonucunda Süper Loto ve diğer Sayısal Oyunlardan kazanmanın zor olmadığını göreceksiniz.

Tahminlerinizde başarılar dileriz. Aklınıza takılan konularda sayisaloyunlar[at]gmail.com mail adresimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

İzleyici Yorumları

Copyright ©201∞ Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL MEHMET tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.