MENÜ

DUYURU

Sitemizi kullanarak kazanan izleyenlerimiz kupon resimlerini göndermesi durumunda blogumuzda yayınlanacaktır. İlerde çıkacak yayınlardan haberdar olmak isterseniz altta yer alan bölümden abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sitemizi sürekli ziyaret eden izleyenlerimiz linkleri yer imleri (sık kullanılanlar) bölümüne eklerlerse daha kolay erişim sağlayabilirler.

Blog Düştüğünde Mail Gönder (Onay gerekir.)

Sayısal Oyunlar Sitelerimizde Özel Arama

Translate

25 Şubat 2016 Perşembe

25/02/2016 436.HAFTA SÜPER LOTO TAHMİNİ

Bu hafta süper loto tahmilerimizi tablomuza göre yapabilirsiniz.

436. HAFTA SÜPER LOTO TABLOSU
Tablomuzdan size tavsiye edeceğimiz sisteme göre sayılarınızı seçerek doğru sayıları yakalama imkanınız daha da artacaktır.

25/02/2016 436.HAFTA SÜPER LOTO TAHMİNİ DEĞERLENDİRMESİ:


Diğer şans oyunlarında olduğu gibi bu süper lotoda da çıkan sayıların tablomuzdan hangi şekilde çıktıklarını tespit eden tablomuzu ekliyoruz.
436.HAFTA DEĞERLENDİRME TABLOSU

Bu tablomuzda çıkan sayıların tespitini yaparak süper lotoda çıkan sayıların karakterini anlamamıza yardımcı olacaktır. Diğer yöntemlerimiz için 4piyango[at]gmail.com adresimizden iletişime geçebilirsiniz.
Derece satırından sayılarımıza bakacak olursak; 2 adet sıfır, 1 adet bir, 1 adet iki, 1 adet üç olan derecelerden çıktığını göreceğiz.

Asal sayı açısından değerlendirirsek; 5 adet kompozit sayı ve 1 adet asal sayı çıkmıştır.

Tek-Çift açısından değerlendirirsek; 4 tek, 2 çift sayı çıkmıştır.

İlk ve son durumu;
Diğer oyunlara nazaran ilk defa burada açıklayacağımız çıkan sayıların kaç tanesi ilk kaç tanesi son sayılardan çıktığının tespitini yapacağız.
Toplam 54 sayıyı ikiye böldüğümüzde 27 sayısını buluyoruz. çıkan sayıların ilk 27 den ve son 27 den kaç tane sayı çıktığını tespit ederek tahminlerimizi buna göre yapıyoruz.
436.haftada 2 sayı İLK 27 den 4 sayı ise SON 27 den çıkmıştır.

bütün bu analizlerimizi bir araya getirerek çıkabilecek sayıları tespit etmeye çalışıyoruz.

Çıkabilecek sayıları yakalama açısından kullandığımız yöntemleri ise deneyerek çıkabilecek sayıları yakalama fırsatına sahip olacağız.

Seçimlerinizin başarı getirmesi dileklerimizle,

İyi çalışmalar.

YORUM BİÇİMLENDİRME ÇALIŞMASI

Buradan bize yazabilirsiniz.

Ad

E-posta *

Mesaj *

Yorum yazmadan önce okuyun:

sayisaloyunlar[at]gmail.com adresimizden de soru, görüş, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.
Copyright ©201∞ Tüm hakları saklıdır. Blog SAYISAL OYUNLAR tarafından dizayn edilmiştir. Tamamı orijinaldir. Kasıtlı olarak bilgileri alan kişi konu ile ilgili sorulara cevap veremez. Benzer bilgiler ile karşılaşırsanız itibar etmeyiniz. Yayınlarımızı bağlantı linki ile paylaşıp kullanabilirsiniz. Y.N.